Transport

/Transport
Transport2023-12-10T00:28:14+00:00

Jak przygotować wysyłkę

Pierwszy krok

Przygotuj bęben (zbiornik). Zdejmij węże, fartuch. amortyzatory (jeśli da się zdjąć), oraz koniecznie zdejmij wszystkie przeciwwagi.
Nie odkręcaj grzałki. Najlepiej zostaw też przykręcone koło pasowe.

Przygotuj karton którego żaden z boków nie przekracza 70 cm. Wyściel dno pudła. Nie zapomnij o tym, że oś wystaje. Możesz zastosować na przykład kawałki styropianu.
(W przypadku, gdy nie posiadasz odpowiedniego pudełka do zapakowania, oferujemy swoje specjalnie przygotowane kartony z odpowiednią wyściółką. Dopłata za wysyłkę kartonu kurierem wynosi 40 zł)

Drugi krok

Włóż bęben (zbiornik) kołem pasowym do dna kartonu.  Wypełnij boki w ten sposób, żeby zbiornik w pudle się nie poruszał. Możesz zastosować na przykład kawałki kartonu, styropianu lub papier gazetowy który trzeba dobrze pognieść i uszczelnić nim wszystkie szczeliny.

Trzeci krok

Z wierzchu również daj dodatkową warstwę, która wypełni przestrzeń aż do wieka pudełka, co zapobiegnie, poruszaniu się zbiornika w pudle.

Czwarty krok

W końcu trzeba pudełko dobrze zakleić.

Piąty krok

Na papierowe pudło nie musisz pisać naszego adresu, kurier ma swe własne etykietki.
Po zapakowaniu wypełnij i wyślij  formularz.
Następnego dnia roboczego paczkę podejmie kurier który zapewni usługę transportową. Dzięki przesyłce kurierskiej do 72 godzin będziesz mieć z powrotem u siebie zespół piorący (bęben) z wymienionymi łożyskami.

Ważne informacje

Jeśli wysyłka nie będzie solidnie zapakowana, grożą uszkodzenia, których nie będzie można naprawić!
Jeśli nie posiadasz kartonu, to wyślemy Ci go włącznie z potrzebnymi wyściółkami. Wystarczy dopisać w treści zgłoszenia że potrzebny jest karton. Dopłata za wysyłkę kurierem kartonu do zapakowania zbiornika wynosi 40 zł.
W wypadku otrzymania zbiornika uszkodzonego z powodu nieodpowiedniego zapakowania, będziemy się z Tobą kontaktować telefonicznie, żeby ustalić dalszy etap postępowania.

Uwaga: Wymiary żadnego z boków kartonu nie mogą przekroczyć 70 cm.

Gwarancja na naprawę wynosi 5 lat. Data naprawy będzie umieszczona wewnątrz i na zewnątrz zbiornika pralki.

Wymieniamy łożyska we wszystkich modelach pralek ładowanych z przodu.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.