Pytania i rady

/Pytania i rady
Pytania i rady2023-12-10T00:20:33+00:00

Pytania i rady

Łatwy sposób na zapakowanie bębna opisujemy na stronie „Transport“. Naszym klientom oferujemy również możliwość dostawy wszelkich materiałów do pakowania (karton i potrzebne wypełnienie) w jednolitej cenie 40 Zł. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej możliwości, prosimy zadzwoń na nr obsługi klienta, albo wyślij e-maila lub smsa.

Powodów jest cały szereg. Najczęstsze przyczyny zużycia łożysk w pralce to nagromadzone osady wewnątrz bębna. Dalszym powodem jest kamień wodny, ponieważ ten powstaje wszędzie. A jeszcze inna przyczyna to zużyty wał.
Mamy za sobą ponad 50 000 naprawionych łożysk w pralkach i dotychczas nam ani w jednym z naprawionych bębnów nie doszło do pęknięcia spawu.
Wspomnieć należy, że nie naprawiamy pralek, ale naprawiamy tylko łożyska w pralce. Jesteśmy w stanie wymienić łożyska we wszystkich modelach pralek napełnianych od frontu/od przodu. Nie przeprowadzamy napraw w pralkach ładowanych od góry.

Maksimum 72 godziny robocze od momentu zabrania przez kuriera bębna do naprawy.

Tak, jest możliwa, jednak nie we wszystkich typach. Na przykład nie można przeprowadzić naprawy w pralkach marki BOSCH i SIEMENS.
Tak. Takie uszkodzenia jak dziura albo pęknięcie da się naprawić. I my to naprawiamy.

Jak dbać o pralkę

Jeśli nieustannie pierzesz i używasz odpowiednich środków, wskazane jest zawsze na trzy miesiące włączyć w pralce cykl na 90 °C. Bęben może być pusty, gorąca woda zlikwiduje bakterie i usunie nieczystości oraz przykry zapach, który nie wiadomo z jakiego powodu wydobywa się z pralki. Pranie przy niskiej temperaturze jest wprawdzie przyjazne dla pranej odzieży, zarazem jednak stwarza idealne warunki do rozwoju bakterii.

Zalecamy raz za miesiąc włączyć program na 60°C bez proszku (bez napełniania bębna). Wtedy można się przekonać, że jeśli woda pieni, tzn. że wewnątrz zostały resztki osadzonego proszku, ewent. innych osadów.

Uszkodzić wnętrze pralki mogą również metalowe przedmioty, zostawione w kieszeniach ubrań. W trakcie kręcenia wpadną do bębna i porysują jego powierzchnię. Mniejsze przedmioty, jak np. monety, mogą dostać się nawet do środka mechanizmu i spowodować porysowanie plastikowego zbiornika.

Wszystkie wymienione uszkodzenia potrafimy naprawić.

Nie zaleca się przepełniania pralki. Nie tylko dlatego, że odzież nie będzie dobrze wyprana, w dodatku może dojść do uszkodzenia przede wszystkim tłumików drgań.

Zwyczajny woreczek sody do prania (do każdego prania wsypać jedną łyżkę stołową) zapobiega powstawaniu osadów kamienia wodnego.

Należy poświęcić należytą uwagę również praniu bielizny. Biustonosze zawsze włóż do specjalnego woreczka, zwłaszcza te z fiszbinami, inaczej grozí, że wpadną do środka pralki, co spowoduje konieczność naprawy.

Łożyska w pralkach naprawiamy we wszystkich modelach pralek ładowanych od frontu/od przodu.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.