Jak przygotować wysyłkę

Pierwszy krok

Przygotuj karton którego żaden z boków nie przekracza 70 cm. Wyściel dno pudła. Nie zapomnij o tym, że oś wystaje. Możesz zastosować na przykład kawałki styropianu.
(W przypadku, gdy nie posiadasz odpowiedniego pudełka do zapakowania, oferujemy swoje specjalnie przygotowane kartony z odpowiednią wyściółką. Dopłata za wysyłkę kartonu wynosi 25 zł)

Drugi krok

Po włożeniu bębna (zbiornika) do kartonu wypełnij boki w ten sposób, żeby zbiornik w pudle się nie poruszał. Możesz zastosować na przykład kawałki kartonu, styropianu lub papier gazetowy który trzeba dobrze pognieść i uszczelnić nim wszystkie szczeliny.

Trzeci krok

Z wierzchu również daj dodatkową warstwę, która wypełni przestrzeń aż do wieka pudełka, co zapobiegnie, poruszaniu się zbiornika w pudle.

Czwarty krok

W końcu trzeba pudełko dobrze zakleić.

Piąty krok

Na papierowe pudło nie musisz pisać naszego adresu, kurier ma swe własne etykietki.
Po zapakowaniu skontaktuj się z nami za pomocą formularza, albo e-mailem pod adres wymianalozysk.cn@gmail.com, albo telefonicznie na nr:  516 841 510
Następnego dnia roboczego paczkę podejmie kurier który zapewni usługę transportową. Dzięki przesyłce kurierskiej do 48 godzin będziesz mieć z powrotem u siebie zespół piorący (bęben) z wymienionymi łożyskami.

Ważne informacje

Jeśli wysyłka nie będzie solidnie zapakowana, grożą uszkodzenia, których nie będzie można naprawić!
Jeśli nie posiadasz kartonu, to wyślemy Ci go włącznie z potrzebnymi wyściółkami. Dopłata za wysyłkę kartonu do zapakowania zbiornika wynosi 25 zł.
W wypadku otrzymania zbiornika uszkodzonego z powodu nieodpowiedniego zapakowania, będziemy się z Tobą kontaktować telefonicznie, żeby ustalić dalszy etap postępowania.

Uwaga: Wymiary żadnego z boków kartonu nie mogą przekroczyć 70 cm.

Gwarancja na naprawę wynosi 5 lat. Data naprawy będzie umieszczona wewnątrz i na zewnątrz zbiornika pralki.

Wymieniamy łożyska we wszystkich modelach pralek ładowanych z przodu.