Jak przygotować wysyłkę

Pierwszy krok

Wyściel dno pudła. Nie zapomnij o tym, że oś wystaje. Możesz zastosować na przykład kawałki styropianu.
(W przypadku, gdy nie posiadasz odpowiedniego pudełka do zapakowania, oferujemy praktyczne rozwiązanie, zob. poniżej „Ważne informacje“)

Drugi krok

Po włożeniu bębna (zbiornika) do kartonu wypełnij boki w ten sposób, żeby zbiornik w pudle się nie poruszał. Możesz zastosować na przykład kawałki kartonu, styropianu lub papier gazetowy który trzeba dobrze pognieść i uszczelnić nim wszystkie szczeliny.

Trzeci krok

Z wierzchu również daj dodatkową warstwę, która wypełni przestrzeń aż do wieka pudełka, co zapobiegnie, poruszaniu się zbiornika w pudle.

Czwarty krok

W końcu trzeba pudełko dobrze zakleić.

Piąty krok

Na papierowe pudło nie musisz pisać naszego adresu, kurier ma swe własne etykietki.
Po zapakowaniu skontaktuj się z nami za pomocą formularza, albo e-mailem pod adres wymianalozysk.cn@gmail.com, albo telefonicznie na nr:  516 841 510
Następnego dnia paczkę podejmie kurier który zapewni usługę transportową. Dzięki przesyłce kurierskiej do 48 godzin będziesz mieć z powrotem u siebie zespół piorący (bęben) z wymienionymi łożyskami.

Ważne informacje

Jeśli wysyłka nie będzie solidnie zapakowana, grożą uszkodzenia, których nie będzie można naprawić!
Jeśli nie posiadasz kartonu, to wyślemy Ci go włącznie z potrzebnymi wyściółkami. Dopłata za wysyłkę kartonu do zapakowania zbiornika wynosi 25 zł.
W wypadku otrzymania zbiornika uszkodzonego z powodu nieodpowiedniego zapakowania, będziemy się z Tobą kontaktować telefonicznie, żeby ustalić dalszy etap postępowania.

Gwarancja na naprawę wynosi 5 lat. Data naprawy będzie umieszczona wewnątrz i na zewnątrz zbiornika pralki.

Wymieniamy łożyska we wszystkich modelach pralek ładowanych z przodu.