Jak wymienić łożyska w pralce?

Na rynku mamy cały szereg producentów pralek, którzy nieustannie wytwarzają nowe serie modelowe.

Praktycznie niemożliwe jet przygotowanie uniwersalnej instrukcji jak naprawić łożyska w pralce.

Stopniowo będziemy dodawać pralki różnych producentów, żeby  pomóc Ci z podstawowym procesem przygotowania pralki do naprawy samych łożysk.

Łożyska w pralce znajdują się w plastikowym zbiorniku, do którego przeciętny użytkownik pralki a nawet serwis nie ma dostępu. Posiadamy unikalną technologię, którą rozwijaliśmy przez wiele lat, dzięki której potrafimy rozciąć plastikowy zbiornik i połączyć go z powrotem za pomocą zgrzewania tak aby był w 100% szczelny.

Kiedy plastikowy zbiornik rozetniemy, uzyskamy dostęp do łożyska, które trzeba wymienić. Naprawę łożysk naprawdę nie można przeprowadzić innym sposobem.

Jako pierwszą prezentujemy szczegółową instrukcję jak przygotować pralki AEG i Whirlpool. Instrukcja wideo z drobiazgowym komentarzem opisuje demontaż bębna pralki. Jest to skrócona instrukcja, dzięki której praktycznie każdy opanuje poszczególne kroki przygotowania pralki do naprawy.

Po samej naprawie niezbędne jest zamontowanie bębna pralki z powrotem. I dla tychczynności  przygotowaliśmy wideo z montażem. W tej chwili przedstawiamy znowu jako pierwszy montaż zespołu piorącego (bębna) dla pralek AEG i Whirlpool

Poinformujemy Cię, jakie narzędzia są niezbędne, albo jak je zastąpić. Możesz zapewnić sobie potrzebne narzędzia gratis we własnym zakresie. Udzielimy Ci rady.

Zadzwoń na numer wsparcia technicznego:
Wsparcie techniczne: +48 516 841 510